32. Niedziela zwykła

1. X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na pomoc prześladowanym chrześcijanom. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dziś 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. O godzinie 1400 w kościele garnizonowym będzie odprawiona Msza Święta za Ojczyznę, o godzinie 1500 złożenie kwiatów pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego.
  3. Ofiary składane na tacę w następną niedzielę będą przeznaczone na utrzymanie naszego Diecezjalnego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  4. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej Nr 7, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii Świętej w naszej parafii, będzie w poniedziałek – 19. listopada po Mszy Świętej o godzinie 1800 w kościele.
  5. W niedzielę 18. i 25. listopada młodzież ze Wspólnoty Ruchu Światło-Życie będzie zbierała żywność i środki czystości dla Polaków mieszkających na Białorusi i Ukrainie. Przynoszona żywność powinna mieć długi termin ważności. Produkty można przynosić w wymienione niedziele do domu parafialnego. Szczegółowe informacje na plakatach w gablocie przy schodach do kościoła i przy wejściu do kancelarii.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny. Są do nabycia w sklepiku pod chórem.