Ogłoszenia parafialne


Procesja w Uroczystość Najświętszego Ciała Krwi Chrystusa

  1. W czwartek – 3. czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – odpust naszej parafii. Msze Święte w naszym kościele będą odprawiane o godzinie 7.30, 9.00, 10.15, 11.30 i 18.00. Po Mszy Świętej o godzinie 11.30 pójdziemy z procesją ulicami parafii. Trasa procesji: ul. Piłsudskiego, Wysockiego, Norwida, Ogrodowa i wracamy ul. Piłsudskiego. Prosimy o udekorowanie trasy procesji. O godzinie 15.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do godziny 17.30, czyli do nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.
  2. Prosimy parafian o przyniesienie płatków do sypania kwiatów przez bielanki na procesji w Bożego Ciała. Dzieci które przyjęły w tym roku I Komunię Świętą zapraszamy na procesję w strojach komunijnych – będą szły wszystkie razem przed Najświętszym Sakramentem. Prosimy mężczyzn o zgłoszenie się do aktywnego uczestnictwa w procesji Bożego Ciała. Zapraszamy ich do zgłoszenia się do zakrystii.