ks. Piotr Główka


ks. Tomasz Smoliński


ks. Mariusz Danelczyk


Ks. Jarosław Gawroński

Poprzedni duszpasterze:

Proboszczowie:

ks. kan. Zygmunt Podstawka (28.06.1990 – 9.06.2007)
ks. kan. Hieronim Średnicki (9.06.2007 – 1.07.2020)

Wikariusze:

ks. Edward Skiba (21.06.1990  –  27.06.1992)
ks. Janusz Ryglewicz (19.05.1991 – 19.08.1991)
ks. Michał Swędrowski (19.08.1991 –  22.06.1992)
ks. Mariusz Gosik (27.06.1992  –  30.06.1994)
ks. Sławomir Tomaszewski (27.06.1992 – 24.06.1995)
ks. Krzysztof Abramowski (26.06.1994  –  25.06.1998)
ks. Grzegorz Grzymkiewicz (30.06.1995  –  30.06.2000)
ks. Zbigniew Rajski (26.06.1998  –  30.06.2001)
śp. ks. Zbigniew Jakubicki (30.06.2000 – 28.06.2003)
ks. Jacek Stefek (29.06.2002 – 01.07.2006)
ks. Radosław Lipiński (29.06.2002 – 01.07.2006)

ks. Paweł Białobrzeski (28.06.2003 – 1.07.2007)
ks. Cezary Strzałkowski (01.07.2006 – 29.08.2009)
ks. Dariusz Stefanowicz (01.07.2006 – 28.08.2010)
śp. ks. Ireneusz Korporowicz (1.07.2007 – 31.01.2012)
ks. Paweł Trzciński (29.08.2009 – 28.08.2011)
ks. Zbigniew Bębenek OFM (29.08.2010 – 29.08.2011)
ks. Arkadiusz Świątkiewicz (28.08.2011 – 30.06.2012)
ks. Michał Swędrowski (1.02.2012 – 30.06.2013)
ks. dr Marek Filipczuk (1.09.2013 – 27.08.2014)
ks. Leszek Duda (28.08.2011 – 26.08.2018)
ks. Marcin Kaczmarski (26.08.2012 roku – 27.08.2020 roku).
ks. Tomasz Kamola (27.08.2014 – 26.08.2021)

ks. Marcin Kwitek (26.08.2021-30.06.2022)

 

Rezydenci:

Ks. Andrzej Chibowski (24.06.1999  – 15.03.2000)
śp. ks. Mirosław Konopka (25.04.1995 – 11.08.2002)

Z parafii pochodzi:

ks. Mariusz Włodkowski (do 04.06.2005)
Ks. Michał Sztreja (do 02.06.2018)