31. Niedziela zwykła

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja.
  2. 10. listopada o godzinie 1900 w kościele p.w. Świętego Ducha przy ul. Ks. Józefa Schabowskiego 2 odbędzie się koncert okolicznościowy “Na polską nutę” z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości w wykonaniu Orkiestry SINFONIA NOVA pod dyrekcją Łukasza Wojakowskiego. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii Świętej w naszej parafii, będzie we wtorek – 6. listopada o godzinie 1900 w kościele.
  4. Młodzież kontynuująca przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie we środę – 7. listopada o godzinie 1900 w sali domu parafialnego. Obecność wszystkich kandydatów obowiązkowa.
  5. W następną niedzielę będzie obchodzony Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na pomoc prześladowanym chrześcijanom.
  6. Pan Organista będzie roznosił poświęcone opłatki na stół wigilijny. Na terenie parafii nikt inny nie jest upoważniony do roznoszenia opłatków. Jeśli taki ktoś się pojawi to będzie oszust.
    Pan Organista roznoszenie opłatków rozpoczęcie od jutra.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny. Są do nabycia w sklepiku pod chórem.