Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Dziś w naszym kościele Msze Święte będą odprawiane o godzinie 730, 900, 1015, 1130 i 1800. Nie będzie Mszy Świętej o godzinie 1245 i 1600. Na cmentarzu Msza Święta będzie odprawiona o godzinie 1230.
    2. Jutro Msze Święte będą odprawione o godzinie 700, 800 i 1800. Msze Święte zbiorowe za naszych bliskich zmarłych o godzinie 800 i 1800.
      Księża przyjmują intencje na te Msze Święte i wypominki roczne. Na przygotowanych kartkach czytelnie piszemy imiona zmarłych i kartki oddajemy księdzu.
    3. W tym dniu o godzinie 1900 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka w listopadzie. Jest to pierwszy piątek miesiąca. Księża udadzą się do chorych od godziny 1000.
    4. W dniach od 1. do 8. listopada można uzyskać raz dziennie odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych, a zwłaszcza za dusze w czyśćcu cierpiące.
      Warunki uzyskania odpustu:
      – stan łaski uświęcającej;
      – brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet lekkiego;
      – przyjęcie Komunii Świętej;
      – nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych;
      – modlitwa w intencjach Ojca Świętego;
      W tych dniach o godzinie 1730 Wspólnota Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza do kościoła na wspólną modlitwę różańcową w intencji dusz w czyśćcu cierpiących.
    5. W sobotę, z racji pierwszej soboty miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do 1000.