10. Niedziela zwykła

1. Stowarzyszenie „Akademia Życia Rodzinnego” zaprasza na bezpłatne warsztaty edukacji prawnej z cyklu: „Rozmowy o prawie rodzinnym. Prawo rodzinne w praktyce” na temat – rozporządzenia na wypadek śmierci i darowizny. Warsztaty odbędą się 14. czerwca o godzinie 1800 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo.
  2. We wtorek – 12. czerwca zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na kolejne spotkanie formacyjne. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego o godzinie 1900.
  3. Akcja Katolicka naszej parafii zaprasza w roku Świętego Stanisława Kostki na pielgrzymkę do Rostkowa i Przasnysza. Pielgrzymka odbędzie się 16. czerwca w sobotę. Zapisy przed kościołem po każdej Mszy Świętej.
  4. W następną niedzielę – 17. czerwca po Mszy Świętej o godzinie 1245 odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów przed wyjazdem wakacyjnym. Jak w poprzednich latach poświęcenie odbędzie się na placu targowiska miejskiego.
  5. 17. czerwca o godzinie 1930 w kościele Miłosierdzia Bożego w Legionowie odbędzie się koncert. W programie koncertu utwory Bacha, Bramsa, Mendelssohna. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wysłuchania koncertu.
  6. W następną niedzielę przed kościołem będzie zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.