11. Niedziela zwykła

1. Dziś, po Mszy Świętej o godzinie 1245, odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów przed wyjazdami wakacyjnymi. Jak w poprzednich latach poświęcenie odbędzie się na placu targowiska miejskiego.
  2. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona w piątek – 22. czerwca o godzinie 800. Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za otrzymane łaski w kończącym się roku szkolnym. Spowiedź przed zakończeniem roku będzie w czwartek – 21. czerwca od godziny 1700.
  3. W sobotę – 23. czerwca przypada 13. rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Ks. Bp Romualda Kamińskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o Ks. Biskupie.
  4. Przed kościołem trwa zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.