1. Niedziela Adwentu

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. Msza Święta ku czci Najświętszej Maryi Panny będzie odprawiana w dni powszednie Adwentu o godzinie 700. Do udziału w Roratach serdecznie zapraszamy i zachęcamy.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii Świętej w naszej parafii, będzie we wtorek – 4. grudnia o godzinie 1900 w kościele.
  4. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne w środę – 5. grudnia o godzinie 1900 w kościele.
  5. W czwartek – 6. grudnia pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W piątek – 7. grudnia pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730, 1700 i 1800. Spowiedź święta od godziny 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 2200. Do chorych księża udadzą się od godziny 900. W tym dniu, o godzinie 1900 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci które mają być ochrzczone w najbliższym czasie.
  7. Członkowie Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta rozprowadzają świece „Caritas”. Nabywając taką świecę pomagamy biednym dzieciom na całym świecie. W wigilię na żadnym stole nie powinno zabraknąć świecy „Caritas”. Świece można nabyć przy wejściu do domu parafialnego.
  8. Zapraszamy na sztukę teatralna p.t. „Czy cie jeszcze zobaczę?” w wykonaniu alumnów naszego seminarium duchownego w Tarchominie. Wyjazd organizuje Akcja Katolicka naszej parafii, 11.grudnia o godzinie 1745. Koszt 10zł. Zapisy po każdej Mszy Świętej przed kościołem.
  9. Prezydent Miasta Legionowo zaprasza na spotkanie otwarte dotyczące zaburzeń integracji sensorycznej u dzieci 10. grudnia o godzinie 1800, sala widowiskowa ratusza. Wszelkie informacje znajdują się na plakacie umieszczonym na tablicy przy schodach do kościoła.
  10. Zbiórka elektrośmieci na rzecz niewidomych i niedowidzących. Punkty zbiórki: Ratusz Legionowo, Arena Legionowo i Centrum Komunikacyjne. Duże gabaryty – odbiór na telefon: 22 766 40 90. Zbiórka trwa do 5. grudnia. Szczegółowe informacje na plakacie umieszczonym na tablicy przy schodach do kościoła.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia kartki świąteczne oraz nowe kalendarze na rok 2019.