2. Niedziela Adwentu

1. Dziś, po Mszy Świętej o godzinie 1800 zapraszamy na spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus”.
  2. Członkowie Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta rozprowadzają świece „Caritas”. Nabywając taką świecę pomagamy biednym dzieciom na całym świecie. Świece można nabyć przy wejściu do domu parafialnego.
  3. W następną niedzielę – 16. grudnia rozpoczną się rekolekcje adwentowe. Uczniowie Szkoły Podstawowej rozpoczną rekolekcję podczas Mszy Świętej o godzinie 1130, młodzież o godzinie 1800. Dokładny program podamy w następną niedzielę.
  4. Zapraszamy na sztukę teatralna p.t. „Czy zobaczę cię jutro?” w wykonaniu alumnów naszego seminarium duchownego w Tarchominie. Wyjazd organizuje Akcja Katolicka naszej parafii, 11.grudnia o godzinie 1745. Koszt 10zł. Zapisy po każdej Mszy Świętej przed kościołem.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia kartki świąteczne oraz nowe kalendarze na rok 2019.