3. Niedziela Adwentu

1. Rekolekcje, które dziś rozpoczynamy, będą trwały do środy włącznie. Dziś Msze Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. W poniedziałek, wtorek i środę Msze Święte z nauką dla dorosłych będą odprawiane o godzinie 1000 i 1800, dla młodzieży i później wracających z pracy o godzinie 1930. Uczniowie Szkoły Podstawowej będą mieli Msze Świętą w poniedziałek o godzinie 1630, uczniowie Gimnazjum i Szkół Średnich we wtorek o godzinie 1630.
    Spowiedź Święta dla uczniów Szkoły Podstawowej w poniedziałek od godziny 1600, dla uczniów Gimnazjum i Szkół Średnich we wtorek od godziny 1600, dla pozostałych wiernych codziennie od godziny 930 do godziny 1100 i od godziny 1630.
    Rekolekcje poprowadzi Ks. prof. Marcin Maczan – kanclerz Kurii i Wikariusz Generalny w Ełku.
  2. Chorych, którzy chcą przyjąć Sakramenty Święte przed świętami, prosimy zgłaszać do księży w zakrystii. Do tych chorych księża pojadą w piątek – 21. grudnia od godziny 900.
  3. Członkowie Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta rozprowadzają świece „Caritas”. Nabywając taką świecę pomagamy biednym dzieciom na całym świecie. Świece można nabyć przy wejściu do domu parafialnego.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia kartki świąteczne oraz nowe kalendarze na rok 2019.