Ogłoszenia parafialne

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. Dziś, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy mężczyzn na spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus”. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego o godzinie 1900.
  2. W czwartek – 20. czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – patronalne święto naszej parafii. W tym roku główne uroczystości Bożego Ciała rozpoczną się w kościele garnizonowym. O godzinie 1130 będzie odprawiona Msza Święta, po której wyruszy procesja eucharystyczna do kościoła Świętego Jana Kantego. Do udziału zapraszamy asystę, bielanki, ministrantów i wszystkich parafian. W naszym kościele Msze Święte o godzinie 730, 900, 1015 i 1800. Po Mszy Świętej wieczornej Wspólnota Ruchu Światło-Życie zaprasza na wspólne czuwanie do godziny 2100.
  3. Spotkanie dla bielanek i dziewczynek chętnych do wzięcia udziału w procesji Bożego Ciała będzie w poniedziałek – 17. czerwca o godzinie 1830 w sali domu parafialnego.
  4. Przez Oktawę Bożego Ciała procesja eucharystyczna będzie odprawiana podczas nabożeństw czerwcowych.
  5. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona w środę – 19. czerwca o godzinie 700. Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, rodziców, uczniów i wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za łaski otrzymane w kończącym się roku szkolnym. Spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego we wtorek – 18. czerwca od godziny 1700.
  6. W niedzielę – 23. czerwca odbędzie się wizytacja kanoniczna naszej parafii. Z tej racji wyjątkowo w najbliższą niedzielę pierwsza Msza Święta będzie odprawiona o godzinie 700. Powitanie i ingres Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego będzie o godzinie 900.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.