5. Niedziela Wielkiego Postu

1. W minionym tygodniu obyły się rekolekcje dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2. Dziś rozpoczynamy rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej, młodzieży pracującej i studiującej oraz dla dorosłych. Rekolekcje będą trwały do środy włącznie. W poniedziałek, wtorek i środę Msze Święte z naukami dla dorosłych będą od godzinie 700, 930 i 1800. Dla młodzieży o godzinie 1930. Uczniowie klas 1-4 będą mieli rekolekcje o godzinie 830, a uczniowie klas 5-8 o godzinie 1100. Spowiedź Święta dla uczniów klas 4 i 5 w poniedziałek o godzinie 1630, dla uczniów klas 6, 7 i 8 we wtorek o godzinie 1630, dla młodzieży i dorosłych podczas każdej Mszy Świętej oraz od godziny 1700.
    Program rekolekcji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń przy schodach do kościoła oraz przy wejściu do kancelarii. Rekolekcje poprowadzi Ks. Tomasz Kopiczko.
  2. Dziś o godzinie 1110 zapraszamy dziewczynki na spotkanie bielanek. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego.
  3. W piątek – 12. kwietnia Droga Krzyżowa dla dzieci o godzinie 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 będzie odprawione nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami miasta. W tym dniu nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 1715.
  4. Chorych, którzy pragną przystąpić do Spowiedzi i Komunii Świętej Wielkanocnej księża odwiedzą w piątek – 12. kwietnia od godziny 900. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Przynosimy do kościoła Skarbonki z Jałmużną Wielkopostną
  6. Tradycyjnie Koło Charytatywne Świętego Brata Alberta przygotowuje palmy. Prosimy o nabywanie tych palm za dobrowolną ofiarę. Będą również sprzedawali paschaliki Caritasu. Zebrane fundusze będą przeznaczone na pomoc biednym.
  7. Prezydent Miasta Legionowo, Starosta Legionowski oraz Proboszcz Parafii p.w. Matki Bożej Fatimskiej zapraszają do wzięcia udziału w legionowskich obchodach 79. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Uroczystości rozpoczną się 7. kwietnia o godzinie 1800 Mszą Świętą w kościele p.w. Matki Bożej Fatimskiej, przy ul. Orląt Lwowskich 8, a następnie odbędzie się złożenie kwiatów pod pomnikiem Ofiar Zbrodni Katyńskiej na terenie Parafii.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia ładne karty świąteczne.