4. Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś o godzinie 1900 zapraszamy panów na spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus”. Na to spotkanie zapraszamy również mężczyzn, którzy chcą pomóc w przygotowaniu dekoracji oraz liturgii Triduum Paschalnego. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego.
  2. Dziś i w następną niedzielę zapraszamy dziewczynki na spotkanie bielanek. Spotkanie odbędzie się o godzinie 1110 w sali domu parafialnego.
  3. Jutro rozpoczną się rekolekcje dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego i będą trwały do środy włącznie. Nauki dla uczniów klas licealnych i trzecich klas gimnazjalnych będą o godzinie 1000.
  4. Rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej, młodzieży i dorosłych rozpoczną się w następną niedzielę.
  5. Dzieci z klas trzecich, ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie we wtorek – 2. kwietnia. Spotkanie odbędzie się o godzinie 1900 w kościele.
  6. W czwartek – 4. kwietnia pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. W piątek – 5. kwietnia pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800. Spowiedź Święta od godziny 1600. Po nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godzinie 1900 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 2200.
    Tego dnia o godzinie 1900 w sali domu parafialnego będzie konferencja dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dzieci w najbliższym miesiącu.
  8. W sobotę – 6. kwietnia pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do godziny 1000.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia ładne karty świąteczne.