Ogłoszenia parafialne

3. Niedziela Wielkiego Postu

  1. Jutro – 25. marca, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800. Tego dnia przypada 27. rocznica powstania Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  2. W środę – 27. marca zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w kościele o godzinie 1900.
  3. W sobotę – 30. marca o godzinie 1900 w naszym kościele odbędzie się koncert p.t.: „Via Crucis – rozważania o Drodze Krzyżowej”. Rozważaniom towarzyszyła będzie oprawa muzyczna w wykonaniu Kwintetu Dętego Favori oraz Anny Nadwodnej – sopran, Krzysztofa Ciupińskiego – tenor, a narratorem będzie aktor Jerzy Łazewski. Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie. Zaproszenie podpisał dyrektor MOK w Legionowie Zenon Durka.
  4. W następną niedzielę – 31. marca zapraszamy panów na spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus”. Na to spotkanie zapraszamy również mężczyzn, którzy chcą pomóc w przygotowaniu dekoracji oraz liturgii Triduum Paschalnego. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego o godzinie 1900.
  5. Rekolekcje dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego rozpoczną się 1. kwietnia i będą trwały do 3. kwietnia włącznie. Dla uczniów szkoły podstawowej, młodzieży i dorosłych będą od 7. do 10. kwietnia włącznie.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia ładne karty świąteczne.