32. Niedziela zwykła

1. Dziś obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na pomoc prześladowanym chrześcijanom w Sudanie. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  2. Jutro – 11. listopada 101. rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W naszym kościele Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 800, 900 i 1800.
  3. W kościele garnizonowym o godzinie 1300 będzie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny. Po tej Mszy Świętej przemarsz pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego i złożenie kwiatów.
  4. Ofiary składane na tacę w następną niedzielę będą przeznaczone na utrzymanie naszego Diecezjalnego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.