31. Niedziela zwykła

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja.
  2. W czwartek – 7. listopada pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w czwartek – 7. listopada. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 1800.
  4. W następną niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na pomoc prześladowanym chrześcijanom.
  5. Pan Organista będzie roznosił poświęcone opłatki na stół wigilijny. Na terenie parafii nikt nie jest upoważniony do roznoszenia opłatków. Jeśli taki ktoś się pojawi to będzie to oszust. Pan Organista roznoszenie opłatków rozpocznie od jutra.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.