Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Dziś w naszym kościele Msze Święte będą odprawiane o godzinie 730, 900, 1015, 1130 i 1800. Nie będzie Mszy Świętej o godzinie 1245 i 1600. Na cmentarzu Msza Święta będzie odprawiona o godzinie 1230.
  2. Dziś o godzinie 1900, w sali domu parafialnego, będzie konferencja dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka w listopadzie
  3. Jutro – 2. listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 800 i 1800. Msze Święte zbiorowe za naszych bliskich zmarłych o godzinie 800 i 1800. Księża przyjmują intencje na te Msze Święte oraz na wypominki roczne. Na przygotowanych kartkach czytelnie wypisujemy imiona zmarłych i oddajemy księdzu.
  4. W dniach od 1. do 8. listopada można uzyskać raz dziennie odpust zupełny i ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunki uzyskania odpustu:
    – pobożne nawiedzenia cmentarza i modlitwa za zmarłych;
    – trzeba być w stanie łaski uświęcającej;
    – nie mieć przywiązania do jakiegokolwiek grzechu nawet lekkiego;
    – przystąpić do Komunii Świętej;
    – pomodlić się w intencjach Ojca Świętego;
  5. W tych dniach, na godzinę 1730 Wspólnota Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza do kościoła na wspólną modlitwę różańcową w intencji dusz w czyśćcu cierpiących.