33. Niedziela zwykła

1. We wtorek – 19. listopada przypada 8. rocznica święceń biskupich Biskupa Marka Solarczyka. W naszych modlitwach pamiętajmy o Księdzu Biskupie Marku.
  2. Również we wtorek – 19. listopada zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, które chcą przygotować się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się o godzinie 1900 w kościele.
  3. W następną niedzielę – 24. listopada będziemy obchodzili Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godzinie 1245 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Oddania. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny. Należy zachować wszystkie warunki uzyskania odpustu.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia bardzo ładne karty świąteczne.