3. Niedziela zwykła

1. Młodzież z Oazy rozprowadza własnoręcznie przygotowane ciasta. Dochód ze sprzedaży przeznaczają na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych.
  2. We wtorek – 28. stycznia zapraszamy na spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 1800 w kościele.
  3. W sobotę – 1. lutego, pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do godziny 1000.
  4. W tym dniu podczas Mszy Świętej o godzinie 1800 członkowie Kół Żywego Różańca odnowią akt oddania się Matce Bożej.
  5. W następną niedzielę – 2. lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie gromnic. Gromnice będzie można kupić przed kościołem. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na działalność Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta. Ofiary, które złożymy w następną niedzielę na tacę będą przeznaczone na zakony klauzurowe.
  6. 2. lutego o godzinie 1600 będzie odprawiona Msza Święta w intencji chorych. Podczas tej Mszy Świętej chorzy będą mogli przyjąć Sakrament Chorych.
  7. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli księży z wizytą duszpasterską, serdecznie dziękujemy. W tym tygodniu odwiedzimy naszych parafian:
    27. stycznia – w poniedziałek:
    mieszkańców w bloku: 24;
    28. stycznia – we wtorek:
    mieszkańców w bloku: 29;
    29. stycznia – w środę:
    mieszkańców w blokach: 45 i 46;
    30. stycznia – w czwartek:
    mieszkańców w bloku: 40;
    31. stycznia – w piątek:
    mieszkańców w bloku: 41;
    01. lutego – w sobotę:
    od godziny 1500
    mieszkańców w blokach: 71 i 72;
    Od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy o godzinie 1600, w soboty po południu od godziny 1500.
    Dokładny rozkład kolędy jest wywieszony w gablocie przed kościołem i przy kancelarii parafialnej.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.