Ogłoszenia parafialne

4. Niedziela zwykła. Matki Bożej Gromnicznej

 1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja.
 2. W czwartek – 6. lutego pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 3. W piątek – 7. lutego, pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta dla dzieci o godzinie 1700. Spowiedź Święta od godziny 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 2200.
  O godzinie 1900 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w najbliższym czasie.
  Będzie to dzień imienin Pasterz Diecezji Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego. W modlitwach pamiętajmy o Biskupie Ordynariuszu.
 4. 7 czerwca 2020 roku, odbędzie się beatyfikacja sługi bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, dlatego od przyszłej niedzieli, 9. lutego, rozpoczniemy w naszej parafii duchowe przygotowanie do tej uroczystości; – od 9. lutego, w każdą niedzielę przed Mszą św. o godzinie 900 i 1800, będzie czytany wybrany fragment z biograficznej książki p. Ewy Czaczkowskiej “Będziesz miłował …” o ks. kard. Stefanie Wyszyńskim; zapraszamy do wysłuchania czytań i włączenia się w duchowego przygotowanie do beatyfikacji ks. kard. Stefana Wyszyńskiego.
 5. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli księży z wizytą duszpasterską, serdecznie dziękujemy. W tym tygodniu księża odwiedzą naszych parafian:
  3. lutego – w poniedziałek:
  mieszkańców w blokach: 47 i 48;
  4. lutego – we wtorek:
  mieszkańców w blokach: 69 i 70;
  5. lutego – w środę:
  mieszkańców w blokach: 49 i 50;
  6. lutego – w czwartek:
  mieszkańców w bloku: 44;
  Parafian, którzy nie mogli w wyznaczonym terminie przyjąć księdza, a chcą by ich mieszkanie było pobłogosławione, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Dodatkowa wizyta kolędowa będzie w sobote 8. lutego od godziny 1000.
  Od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy o godzinie 1600.
  Dokładny rozkład kolędy jest wywieszony w gablocie przed kościołem i przy kancelarii parafialnej.
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.