2. Niedziela zwykła

1. Pod hasłem: „Życzliwymi bądźmy” obchodzimy tydzień modlitwy o jedność chrześcijan. Kościół katolicki zachowuje mocno modlitwę Pana Jezusa zanoszoną do Ojca w przeddzień męki „aby wszyscy byli jedno”, dlatego wzywa wiernych, aby modlili się o jedność chrześcijan.
  2. Jutro druga rocznica ingresu Pasterza Diecezji. W naszych modlitwach pamiętajmy o Ks. Biskupie Romualdzie Kamińskich.
  3. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli księży z wizytą duszpasterską, serdecznie dziękujemy. W tym tygodniu odwiedzimy naszych parafian:
    20. stycznia – w poniedziałek:
    mieszkańców w blokach: 30 i Norwida 6B;
    21. stycznia – we wtorek:
    mieszkańców w blokach: 17 i Siwińskiego 11 „Faktoria”;
    22. stycznia – w środę:
    mieszkańców w blokach: 25, Ogrodowa 5B, Ogrodowa D1, D2 i D3;
    23. stycznia – w czwartek:
    mieszkańców w bloku: 42;
    24. stycznia – w piątek:
    mieszkańców w blokach: 43 i 20;
    25. stycznia – w sobotę:
    od godziny 1500
    mieszkańców w blokach: 18 i 19;
    Od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy o godzinie 1600, w soboty rano od godziny 900 po południu od godziny 1500.
    Dokładny rozkład kolędy jest wywieszony w gablocie przed kościołem i przy kancelarii parafialnej.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.