3. Niedziela zwykła

1. Młodzież ze Wspólnoty Ruchu Światło-Życie rozprowadza własnoręcznie przygotowane ciasta. Dochód przeznaczają na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych.
  2. W piątek – 1. lutego pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta dla dzieci o godzinie 1700. Spowiedź Święta od godziny 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 2200. Tego dnia w sali domu parafialnego, o godzinie 1900, będzie konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w najbliższym czasie.
  3. W sobotę – 2. lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w naszym kościele będą odprawiane o godzinie 700, 800, 900, 1700 i 1800. Podczas każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie gromnic.
    Gromnice będzie można kupić przed kościołem. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na działalność Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta.
    Ofiary, które złożymy na tacę 2. lutego będą przeznaczone na wsparcie zakonów klauzurowych.
  4. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli księży z wizytą duszpasterską serdecznie dziękujemy. W tym tygodniu księża odwiedzą:
    28. stycznia – poniedziałek – mieszkańców w blokach: 18 i 19;
    29. stycznia – wtorek – mieszkańców w blokach: 20 i 24;
    30. stycznia – środa – mieszkańców w bloku: 25;
    31. stycznia – czwartek – mieszkańców w bloku: 29;
    Od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy od godziny 1600, w soboty od godziny 1500.
    Dokładny rozkład kolędy jest wywieszony w gablocie przed kościołem i przy kancelarii parafialnej.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.