4. Niedziela zwykła

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja.
  2. W czwartek – 7. lutego pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Będzie to dzień imienin Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego. W modlitwach pamiętajmy o naszym Ordynariuszu.
  3. W następną niedzielę – 10. lutego, w ramach obchodów Światowego Dnia Chorych, podczas Mszy Świętej o godzinie 1600, będzie udzielony Sakramentu Chorych. Zapraszamy chorych, którzy mogą przybyć do kościoła na tę Mszę Świętą.
  4. W Legionowie otwiera działalność „Klub Senior +”. Jest to nieodpłatna placówka dziennego pobytu dla seniorów powyżej 60 roku życia. Trwa nabór. Zgłoszenia przyjmowane są przy ul. Piłsudskiego 3 (wejście od ulicy Kopernika).
  5. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli księży z wizytą duszpasterską serdecznie dziękujemy. W tym tygodniu księża odwiedzą:
    4. lutego – poniedziałek – mieszkańców bloku: 30;
    5. lutego – wtorek – mieszkańców bloku: 40;
    6. lutego – środa – mieszkańców bloku: 41;
    7. lutego – czwartek – mieszkańców bloku: 42;
    8. lutego – piątek – mieszkańców bloku: 43;
    9. lutego – sobota – od godziny 1500 – mieszkańców w bloku: Siwińskiego 11 „Faktoria”.
    Od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy od godziny 1600, w soboty od godziny 1500.
    Dokładny rozkład kolędy jest wywieszony w gablocie przed kościołem i przy kancelarii parafialnej.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.