Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

1. Dziś święto patronalne naszej parafii. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 730, 900, 1015, 1130 i 1800. Po Mszy Świętej o godzinie 1130 wyruszy procesja Eucharystyczna do kościoła garnizonowego.
    W naszym kościele dziś można uzyskać odpust zupełny. Warunki uzyskania odpustu:
    – trzeba być w stanie łaski uświęcającej;
    – przystąpić do Komunii Świętej;
    – nie mieć przywiązania do jakiegokolwiek grzechu;
    – pomodlić się w tych intencjach, w których modli się Ojciec Święty;
    Odpust uzyskują wszyscy, którzy spełniają warunki uzyskania odpustu oraz pobożnie będą uczestniczyć w procesji Eucharystycznej.
  2. W czasie Oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne będą odprawiane podczas nabożeństw czerwcowych. Do udziału wszystkich serdecznie zachęcamy.
  3. Od jutra przez cały czerwiec nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będą odprawiane codziennie o godzinie 1730.
  4. W sobotę – 2. czerwca w katedrze warszawsko-praskiej o godzinie 1000 nasz parafianin diakon Michał Sztreja z rąk Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego otrzyma Sakrament Święceń Kapłańskich. Polecamy diakona Michała modlitwie całej wspólnocie parafialnej.
  5. Komunikat ws. dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek, 1 czerwca 2018 roku