Informacje z życia Kościoła Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne XIX Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13 sierpnia 2023 r.

  1. Grupa Anonimowych Alkoholików zaprasza dziś o godz. 10.00 do domu parafialnego na otwarty Mityng AA, jak w każdą II niedzielę miesiąca. Jest to spotkanie chcących dowiedzieć się, jakie są sposoby działania grupy AA. Dziś, po Mszy św. o godz. 18.00 różaniec fatimski ulicami miasta.
  2. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P., Matki Bożej Zwycięskiej – głównej Patronki naszej diecezji. Msze Święte będą odprawiane jak w każda niedzielę wakacyjną, czyli o 7.30, 9.00, 10.15, 11.30, 12.45 i 18.00 Na Mszach św. – błogosławieństwo plonów, wieńców, kwiatów.
  3. 16 września jest organizowana pielgrzymka  do Lichenia. Wyjazd o 6.00 spod kościoła. Zapisy u ks. Tomka.
  4. Wspomnienia liturgiczne:
  5. poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, zakonnika i męczennika;
  6. wtorek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny;
  7. czwartek – wspomnienie św. Jacka, kapłana.