Informacje z życia Kościoła Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne XX Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20 sierpnia 2023 r.

  1. Biskup Romuald Kamiński zdecydował, aby w kościołach i kaplicach diecezji warszawsko-praskiej po każdej Eucharystii zorganizować kwestę do puszek na rzecz poszkodowanych podczas kataklizmu, który nawiedził Słowenię. Zachęcamy do złożenia dziś tej ofiary przed kościołem.
  2. W sobotę, 26 sierpnia będzie Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza Święta tej uroczystości będzie zarówno o 7:00, jak i o 18:00.
  3. We wrześniu rozpoczną się spotkania nowego kręgu wspólnoty dla rodzin – Domowego Kościoła w naszej parafii. Małżeństwa, które wcześniej już się zgłosiły zostaną poinformowane o terminie pierwszego spotkania, natomiast te, które chciałyby do nich dołączyć proszone są o zgłoszenie się do ks. proboszcza lub pod numer telefonu 604379566.
  4. W związku ze zwiększonym zainteresowaniem naszą parafialną pielgrzymką do Ziemi Świętej jej organizator – Firma Królowa Pokoju wykupiła więcej biletów lotniczych do Izraela. Można więc się jeszcze dopisać na ten wyjazd w dniach 28. września – 7. października. Bliższe informacje są na plakatach w gablocie przed kościołem oraz na ulotkach na stoliku z tyłu kościoła, a także na stronie internetowej królowapokoju.com.pl i pod numerem tel. 668282511. W sobotę 2 września o 19:00 będzie w domu parafialnym ostatnie spotkanie informacyjne przed tą pielgrzymką.
  5. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich oraz naszej gazetki Verbum.