Informacje z życia Kościoła Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne, XVIII Niedziela Zwykła – 6 sierpnia 2023 r.

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 12.45 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja eucharystyczna.
  2. W przyszłą niedzielę, 13 sierpnia, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 oraz na różaniec fatimski z procesją, która przejdzie uliczkami naszej parafii.
  3. Grupa Anonimowych Alkoholików zaprasza w niedzielę, 13 sierpnia, jak w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 10.00 do domu parafialnego na otwarty Miting AA. Jest to spotkanie osób chcących dowiedzieć się, jakie są sposoby działania grupy AA.
  4. Mszą Świętą w Katedrze Warszawsko-Praskiej rozpoczną się obchody 103. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału w uroczystościach diecezjalnych i wydarzeniach z okazji kolejnej rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. – na Kamionku, w Ossowie i Radzyminie. Między innymi:
  5. 15 sierpnia – godz. 8.15 – modlitwa przy krzyżu św. Ignacego Skorupki w Ossowie;
  6. O godz. 9.30 – Msza Święta na Cmentarzu w Ossowie. Homilię wygłosi bp Romuald Kamiński;
  7. O godz. 17.00 -Msza Święta pod przewodnictwem bp. Jacka Grzybowskiego na Cmentarzu poległych w Bitwie Warszawskiej 1920 roku w Radzyminie.
  8. Więcej informacji na stronie:
  9. https://diecezja.waw.pl/wydarzenie/obchody-103-rocznicy-bitwy-warszawskiej-dzien-iii/