Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 marca 2022 r.

  1. Dziękujemy parafianom za wczorajsze uporządkowanie terenu wokół kościoła
  2. Dziś taca nasza będzie przeznaczona na spłatę rachunków za ogrzewanie kościoła w tym miesiącu.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci klas komunijnych ze szk. Jana Pawła II i nr. 1, dziś, o godz. 17:00, w sali domu parafialnego. Natomiast spotkanie rodziców dzieci ze szkoły numer 7 odbędzie się w kościele, Ale o godz. 15.00.
  4. Jałmużnę Wielkopostną możemy składać do skarbonki w kaplicy adoracji. Zachęcamy także do podejmowania w tym czasie różnych dzieł pomocy dla Ukraińców.
  5. Zapraszamy na codzienny różaniec w intencji pokoju po mszy wieczornej.
  6. Raz na miesiąc katecheza dla dorosłych czyli Wieczór o Eucharystii ma trochę szerszy wymiar.  Zapraszamy na to spotkanie w najbliższy wtorek 27 marca na godz. 17.15 na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu wraz z rozważaniami, następnie o godz. 18.00 będziemy sprawować Eucharystię, a tuż po niej proponujemy konferencję o modlitwie adoracyjnej. Zapraszamy także na transmisją internetową. Można jej szukać 27 marca na naszej parafialnej stronie internetowej lub na kanale You Tube. 
  7. Droga Krzyżowa – w każdy piątek Wielkiego Postu o 1630 dla dzieci, o 1715 dla dorosłych o 1845 – dla młodzieży i dorosłych. Gorzkie Żale z nauką pasyjną będą odprawiane – w niedzielę o 1715. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  8. 1. kwietnia – pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730, 1700 i 1800. Spowiedź – od 16.30. Po Mszy Świętej o godzinie 18.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00. Księża udadzą się do chorych od godziny 9.00. O 19.00 w sali domu parafialnego – konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone na święta Wielkanocne. 
  9. 2. kwietnia. – pierwsza sobota miesiąca. Na Nabożeństwo Fatimskie zapraszamy o godz. 8.00. 
  10. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się za tydzień – w dniach 3-6 kwietnia. Prosimy już sobie zarezerwować te dni na ćwiczenia duchowne.