Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Jutro Msze Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. W czwartek – 25. kwietnia przypada dzień imienin Księdza Biskupa Marka Solarczyka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Solenizancie.
  3. W piątek, z racji oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.
  4. Koncert ku czci Świętego Jana Pawła II na okoliczność piątej rocznicy kanonizacji p.t. “Wieczernica” odbędzie się w piątek – 26. kwietnia o godzinie 1900 w kościele M.B. Fatimskiej w Legionowie. Wystąpią: Legionowski Chór Kameralny i zaproszeni goście. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  5. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie po Mszy Świętej o godzinie 1800.
  6. Następna niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dzieła charytatywne “Caritas” naszej Diecezji.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.