7. Niedziela zwykła

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i złożone ofiary na potrzeby Kościoła serdecznie dziękujemy.
  2. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne w środę – 27. lutego o godzinie 1900 w kościele.
  3. W piątek – 1. marca pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730, 1700 i 1800. Spowiedź święta od godziny 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 2200.
    W tym dniu, o godzinie 1900, w sali domu parafialnego, konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w najbliższym czasie.
  4. W sobotę – 2. marca pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do godziny 1000.
  5. W następną niedzielę – 3. marca, podczas Mszy Świętej o godzinie 1600, dzieci z klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii w naszej parafii, otrzymają książeczki do nabożeństwa.
  6. Tego dnia, o godzinie 1700 w sali domu parafialnego, rozpocznie się kurs przedmałżeński.
  7. W następny poniedziałek – 4. marca zapraszamy rodziców i dzieci klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 7 przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii na spotkanie, które odbędzie się o godzinie 1850 w kościele.
  8. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, przy ul. Królowej Jadwigi 11 (tzw. Królewska Dwójka) serdecznie zapraszają Kandydatów do klas pierwszych 3 i 4–letniego Liceum oraz ich Rodziców na Dzień Otwarty w dniu 5. marca (wtorek) o godzinie 1800.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.