6. Niedziela zwykła

1. 23. lutego 2018r., czyli w ubiegłym roku, przeżywaliśmy nawiedzenie kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego – Matki Bożej Częstochowskiej. W rocznicę tego wydarzenia pragniemy podziękować Panu Bogu i Matce Bożej za dar i owoce nawiedzenia; za tydzień – w sobotę 23. lutego zapraszamy na modlitewne czuwanie o godzinie 2000 w naszym kościele, które poprowadzi o. Paulin Tomasz Olszewski. Zakończenie o godzinie 2100 Apelem Jasnogórskim. W następną niedzielę – 24. lutego o. Tomasz będzie głosił homilię w czasie każdej Mszy Świętej.
  2. Wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli księży z wizytą duszpasterską serdecznie dziękujemy. W tym tygodniu księża odwiedzą:
    18. lutego – poniedziałek – mieszkańców bloku: 49;
    19. lutego – wtorek – mieszkańców bloku: 69;
    20. lutego – środa – mieszkańców bloku: 70;
    21. lutego – czwartek – mieszkańców bloku: 71;
    22. lutego – piątek – mieszkańców bloku: 72;
    23. lutego – sobota – od godziny 930 – mieszkańców w bloku: Ogrodowa 5B.
    Parafian, którzy nie mogli w wyznaczonym terminie przyjąć księdza, a chcą by ich mieszkanie było pobłogosławione, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Wizyta kolędowa dodatkowa odbędzie się w sobotę – 23. lutego od godziny 1000.
    Od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy od godziny 1600.
    Dokładny rozkład kolędy jest wywieszony w gablocie przed kościołem i przy kancelarii parafialnej.
  3. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.