6. Niedziela Wielkanocna

1. Dziś podczas Mszy Świętych o godzinie 1000 i 1245 uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 będą obchodzili uroczystość rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. W następną niedzielę podczas Mszy Świętej o godzinie 1000 pierwsza grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 przystąpi do I Komunii Świętej, a podczas Mszy Świętej o godzinie 1245 rocznicę I Komunii Świętej będą obchodzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1. Podobne uroczystości będą we wszystkie niedziele maja. Dzieci, ich rodziców i nauczycieli polecamy modlitwie nas wszystkich.
  2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna będzie podczas nabożeństwa majowego. Zapraszamy asystę kościelną, ministrantów i bielanki.
  3. W tym tygodniu poniedziałek, wtorek i środa to dni modlitw o urodzaje.
  4. We wtorek – 8. maja uroczystość Świętego Stanisława biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800.
  5. W piątek rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. W następną niedzielę będziemy obchodzili uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary w tym dniu złożone na tacę będą przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.