7. Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dziś, podczas Mszy Świętej o godzinie 1000, pierwsza grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 przystąpi(ła) do I Komunii Świętej, a podczas Mszy Świętej o godzinie 1245 uczniowie klas IV ze Szkoły Podstawowej Nr 1 (będą) obchodzili rocznicę I Komunii Świętej. Dzieci, ich rodziców, wychowawców i nauczycieli polecamy modlitwie całej rodzinie parafialnej.
  2. Również dziś, po Mszy Świętej o godzinie 1800 zapraszamy mężczyzn na spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus”. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego.
  3. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odprawiana jest codziennie podczas nabożeństw majowych.
  4. Czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę – 19. maja od godziny 1800 do 2100. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W środę – 16. maja przypada uroczystość Świętego Andrzeja Boboli, Patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Główne uroczystości będą miały miejsce w Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 na Mokotowie. Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego w Polsce, zostanie odprawiona w Sanktuarium o godzinie 1800. W naszym kościele Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.