4. Niedziela Wielkanocna

1. Dziś rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o liczne i święte powołania do służby w Kościele.
  2. Dziś podczas Mszy Świętej o godzinie 1000 uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 przystąpią(li) do I Komunii Świętej, a podczas Mszy Świętej o godzinie 1245 uczniowie klas IV ze Szkoły Podstawowej Nr 1 będą obchodzili rocznicę I Komunii Świętej. Dzieci, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców polecamy modlitwie całej rodzinie parafialnej.
  3. W czwartek – 16. maja przypada uroczystość Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800.
  4. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd 19. maja o godzinie 500. Koszt 55zł.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.