5. Niedziela Wielkanocna

1. Dziś podczas Mszy Świętej o godzinie 1000 rocznicę I Komunii Świętej (będą) obchodzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, a o godzinie 1230 uczniowie tej szkoły przystąpią(li) do I Komunii Świętej. Dzieci, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców polecamy modlitwie wszystkich. Za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II wypraszajmy dla nich potrzebne łaski.
  2. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w środę – 22. maja o godzinie 1900 w kościele.
  3. Akacja Katolicka naszej parafii zaprasza na mulitimedialną wystawę „Śladami Jezusa” do Warszawy-Wilanowa. Wyjazd 25. maja, w sobotę, o godzinie 730. Koszt 30zł. Zapisy dzisiaj po każdej Mszy Świętej.
  4. Komunikat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odnośnie nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich.
  5. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. VII Obwodu “Obraża” AK w Legionowie zaprasza do wzięcia udziału w Festynie Rodzinnym, który odbędzie się 25 maja 2019r. w godzinach 900 – 1400 na terenie szkoły. Szczegóły w załączniku.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.