25. Niedziela zwykła

1. W środę – 25. września Mszę Świętą o godzinie 1800 w intencji całej naszej rodziny parafialnej odprawi Ordynariusz diecezji Warszawsko-Praskiej J.E. Ks. Bp Romuald Kamiński. W tym dniu Ks. Bp zakończy wizytację kanoniczną naszej parafii. Do udziału w Mszy Świętej serdecznie wszystkich zapraszamy.
  2. Od czwartku – 26. września w kancelarii parafialnej będziemy rezerwowali terminy Mszy Świętych na rok 2020.
  3. Koło Żywego Różańca zaprasza 28. września (sobota) na pielgrzymkę do świątyń blisko granicy z Białorusią: Kodeń-Kostomłoty-Pratulin. Wyjazd o godzinie 530. Więcej informacji – program pielgrzymki jest widoczny na tablicy ogłoszeń przy kościele.
  4. W poniedziałek – 30. września zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 7, które chcą przyjąć I Komunię Świętą w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się o godzinie 1845 w kościele.
  5. Prezydent i Rada Miasta Legionowo oraz Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej zapraszają na uroczyste otwarcie Skweru im. płk. Romana Kłoczkowskiego znajdującego się u zbiegu ulic Polnej i Słonecznej 28. września 2019 godzina 1700.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.