24. Niedziela zwykła

1. Rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Pamiętajmy by w tej intencji codziennie modlić się.
  2. We wtorek – 17. września o godzinie 1800 w parafii Świętego Jana Kantego w Legionowie będzie Msza Święta w intencji ofiar Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej. Po Mszy Świętej nastąpi odsłonięcie tablicy pamięci Katynia i Smoleńska. Mszy Świętej będzie przewodniczył Ordynariusz Diecezji Warszawsko-Praskiej J.E. Ks. Bp Romuald Kamiński. Organizatorzy do wzięcia udziału serdecznie zapraszają.
  3. Uczniów klas ósmych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii, zapraszamy na spotkanie we wtorek – 17. września o godzinie 1900 w kościele.
  4. Młodzież kontynuującą przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek – 19. września o godzinie 1900 w kościele. Obecność wszystkich jest obowiązkowa.
  5. Również w czwartek – 19. września o godzinie 1930 odbędzie się próba scholi parafialnej. Serdecznie zapraszamy osoby chcące dołączyć do tej grupy, aby śpiewem uwielbiać Pana Boga.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.