1. Niedziela Adwentu

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja.
  2. Rozpoczynamy Adwent. Msza Święta ku czci Najświętszej Maryi Panny będzie odprawiana w dni powszednie Adwentu o godzinie 700. Do udziału w Roratach zapraszamy i zachęcamy.
  3. W czwartek – 5. grudnia pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 18700 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W piątek – 6. grudnia pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730, 1700 i 1800. Spowiedź Święta od godziny 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 2200. Do chorych księża udadzą się od godziny 900.
  5. W tym dniu, o godzinie 1900, w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych tych dzieci, które mają być ochrzczone w najbliższym miesiącu.
  6. W sobotę – 7. grudnia pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 800 do 1000.
  7. Członkowie Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta rozprowadzają świece „Caritas”. Nabywając taką świecę pomagamy biednym dzieciom na całym świecie. W wigilię na żadnym stole nie może zabraknąć świecy „Caritas”. Świece można nabyć przy wejściu do domu parafialnego.
  8. W następną niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu przed kościołami w Polsce będzie prowadzona zbiórka do puszek na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie.
  9. Tego dnia zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci klas trzecich, ze Szkoły Podstawowej nr 7, które chcą przyjąć Pierwszą Komunię Świętą w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się po Mszy Świętej o godzinie 1130 w kościele.
  10. Akcja Katolicka naszej parafii organizuje wyjazd na spektakl pt. „Opowieść Wigilijna”. Przedstawienie będzie grane przez kleryków naszego seminarium w Warszawie-Tarchominie. Wyjazd 10. grudnia. Zapisy i szczegółowe informacje po każdej Mszy Świętej przed kościołem.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia bardzo ładne karty świąteczne.