2. Niedziela Adwentu. Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny

1. Dziś o godzinie 1900 zapraszamy panów na spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus”. Na to spotkanie zapraszamy również mężczyzn, którzy chcą pomóc w przygotowaniu dekoracji. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego.
  2. W następną niedzielę – 15. grudnia, rozpoczną się rekolekcje adwentowe. Uczniowie Szkoły Podstawowej rozpoczną rekolekcje podczas Mszy Świętej o godzinie 1130, młodzież o godzinie 1800. Rekolekcje będą trwały do środy – 18. grudnia włącznie. Dokładny program podamy w następną niedzielę.
  3. Członkowie Koła Charytatywnego Świętego Brata Alberta rozprowadzają świece „Caritas”. Świece można nabyć przy wejściu do domu parafialnego.
  4. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie.
  5. Zapraszamy na sztukę teatralną pt.: „Opowieść Wigilijna” w wykonaniu alumnów Seminarium Duchownego w Tarchominie. Wyjazd organizuje Akcja Katolicka 10. grudnia – wtorek, zbiórka przed kościołem o godzinie 1745. Zapisy po Mszy Świętej przed kościołem.
  6. W czwartek – 12. grudnia zapraszamy na spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Spotkanie rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 1800 w kościele.
  7. W następną niedzielę na placu przy kościele odbędzie się kiermasz prac wykonanych przez podopiecznych Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Legionowie. Zebrane środki będą przeznaczone m.in. na paczki świąteczne.
  8. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 zaprasza na Koncert Bożonarodzeniowy pt.: „Święta – czas kolędowania”, który odbędzie się 16. grudnia o godzinie 1800 w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia bardzo ładne karty świąteczne.