3. Niedziela Adwentu

1. Rekolekcje, które dziś rozpoczynamy będą trwały do środy włącznie. Dziś Msze Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. W poniedziałek, wtorek i środę Msze Święte z nauką dla dorosłych będą odprawiane o godzinie 1000 i 1800, dla młodzieży i osób później wracających z pracy o godzinie 19sup>30. Uczniowie Szkoły Podstawowej będą mieli Mszę Świętą w poniedziałek o godzinie 16sup>30, uczniowie Szkół Średnich we wtorek o godzinie 16sup>30. Spowiedź dla uczniów Szkoły Podstawowej w poniedziałek od godziny 16sup>00, dla uczniów Szkół Średnich we wtorek od godziny 1600, dla pozostałych wiernych codziennie od godziny 930 do 1100 i od godziny 16sup>30.
    Rekolekcje poprowadzi Ks. Dr Jacek Nogowski – Proboszcz parafii w Wigrach i Dyrektor Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach..
  2. Chorych, którzy chcą przyjąć Sakramenty Święte przed świętami prosimy zgłaszać do księży w zakrystii. Do chorych księża udadzą się w piątek – 20. grudnia od godziny 900.
  3. Przy wejściu do domu parafialnego można nabyć świece „Caritas”.
  4. Swoje prace sprzedają podopieczni Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Legionowie.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.