Informacje z życia Kościoła Rekolekcje parafialne Z życia Kościoła

Wielkopostne rekolekcje parafialne -Nagrania

Rekolekcje wielkopostne to bardzo szczególny czas, który pozwala dobrze przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Chodzi w nich o powrót do czegoś ważnego, powtórne rozważenie, zajęcie się czymś jeszcze raz. Najprościej można odpowiedzieć, iż rekolekcje pozwalają łatwiej odnaleźć drogę do Boga. Często pomagają wyjść z duchowego kryzysu, wypełniają pustkę w sercu, dają możliwość oderwania się od zwykłego życia, pośpiechu, problemów…

W naszej parafii poprowadzi je ks. Jakub Kowalczyk, wikariusz parafii katedralnej naszej diecezji. Odbędą się one od 3 do 6 kwietnia 2022 r. Szczegółowy plan na plakacie poniżej. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa i wspólnej modlitwy!

Posłuchaj:

Dzień 1 – 03.04.2022
Dzień 2 – 04.04.2022
Dzień 3 – 05.04.2022
Dzień 4 – 06.04.2022