Życie parafii

Parafia w czasie epidemii

Zgodnie z komunikatem biskupa Romualda Kamińskiego i wprowadzonymi uwarunkowaniami prawnymi w naszym państwie, podczas Mszy Św. może uczestniczyć maksymalnie 5 wiernych. Pierwszeństwo mają osoby, które posiadają zamówioną intencje na danej Mszy.
Dyspensa od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej
Zachęcamy do pobierania i czytania Idziemy
Pracujemy nad możliwością prowadzenia relacji na żywo z naszej świątyni parafialnej, dlatego prosimy o pomoc. Informowaliśmy o tym tutaj .

W tym trudnym czasie zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii za pośrednictwem środków przekazu i prosimy o modlitwę.
W całej diecezji jak i w naszej parafii o 2030 odmawiany jest różaniec. Zapraszamy do włączenia się w to duchowe dzieło. Różaniec prowadzony przez biskupów naszej diecezji można oglądać za pośrednictwem Salve NET.

Do momentu kiedy nie uruchomimy działalności streamingowej naszą świątynie, można podziwiać na zdjęciach.

[Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”Kościół współcześnie”]