XIX Niedziela Zwykła

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 1245 wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja eucharystyczna.
  2. W środę, 13 lipca zapraszamy na Mszę Świętą o 18.00 i na różaniec fatimski z procesją, która przejdzie uliczkami naszej parafii.
  3. Grupa Anonimowych Alkoholików zaprasza w niedzielę 14 sierpnia, jak w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 10.00 do domu parafialnego na otwarty Mityng AA. Jest to spotkanie chcących dowiedzieć się, jakie są sposoby działania grupy AA.
  4. W przyszły weekend przewidziane są różne wydarzenia z okazji 15. Zachęcamy do wzięcia udziału w uroczystościach diecezjalnych na Kamionku, w Ossowie i Radzyminie.
  5. 15 sierpnia odbędzie się kolejna już pielgrzymka rowerowa z kościoła garnizonowego do Ossowa. Wyjazd o 7.00 spod kościoła św. Józefa.
  6. Prosimy o zapisanie się na listę modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy adoracji.