Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
V Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś tylko do godz. 15.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu

  oraz, by przyjąć Komunię Świętą o godz. 14.30. Nie będzie Komunii o 15.30, gdyż o 15.00 będzie w kościele spotkanie formacyjne dla rodziców z dziećmi z klas 3 A i B SP7. Podobne spotkania dla rodziców z dziećmi z kl. C i D będzie 9 maja, z kl. E i F – 16 maja.

  1. Jutro – 3. maja wypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 800 ; o 900 w intencji Ojczyzny i o 1800
  2. W czwartek, 6. maja – pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W piątek, 7. maja – pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 , 1700 i 1800. Spowiedź Święta od godziny 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 2100. Księża udadzą się do chorych od godziny 9.00.
  4. W piątek o godzinie 19.00 w sali domu parafialnego – konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w najbliższym czasie.
  5. W sobotę, 8. maja – Uroczystość Świętego Stanisława, Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 800 i 1800. Tego dnia uroczystość I Komunii św. dzieci ze SP im. Jana Pawła II. Ogarniajmy je i ich rodziny naszą modlitwą.
  6. Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są odprawiane codziennie o 17.30. Zachęcamy by w rodzinie modlić się odmawiając litanię loretańską.
  7. Ofiary złożone na tacę w następną niedzielę będą przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  8. Katolicka Odnowa w Duchu Świętym zaprasza wszystkich chętnych na internetowe rekolekcje ewangelizacyjne “Tajemnica Wiary”, które rozpoczęły się 1 maja. Można jeszcze się dopisać. Więcej informacji na plakacie, stronie internetowej i na ulotkach, które są na stoliku pod chórem. Do stojącego tam pudełka można wkładać zgłoszenia na te rekolekcje.
  9. Zachęcamy do lektury czasopism oraz naszej gazetki.