Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Wielkanocna

  1. Ostatnie spotkanie formacyjne dla rodziców z dziećmi z kl. 3 A, D i E SP7 będzie dziś o godz. 15.00 w kościele. Podobne spotkania dla rodziców z dziećmi z kl. B i C będzie 22 maja. Prosimy rodziców i rodziny dzieci komunijnych o spowiedź przed ich uroczystością w najbliższe niedziele i dni powszednie. Nie zostawiajcie tego na ostatnia chwilę.
  2. W poniedziałek, 15 maja w Uroczystość Świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i Męczennika – głównego patrona Polski Msze Święte będą odprawiane o godz. 7.00, 7.30 i 18.00. Ojcowie jezuici zapraszają na 18.00 na uroczystości w sanktuarium św. Andrzeja Boboli na warszawskim Mokotowie.
  3. Nabożeństwa majowe są codziennie o 17.30 i jest to nasza stała modlitwa o pokój na Ukrainie.
  4. Msza Święta w języku ukraińskim dla naszych gości jest odprawiana w każdą sobotę o godz. 16.00 w naszym kościele. Zaproście naszych gości – Ukraińców.
  5. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza wszystkich chętnych na XXVI Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w sobotę 21 maja. Program czuwania i informacje o zapisach na tablicy ogłoszeń.
  6. Zbliża się ogłoszenie bł. Stefana kard. Wyszyńskiego patronem Miasta Legionowo. Główne uroczystości będą miały miejsce 28 maja b.r. i rozpoczną się mszą świętą o godz. 11:00 w kościele św. Jana Kantego. Mszy przewodniczyć będzie ordynariusz Diecezji Warszawsko – Praskiej bp. Romuald Kamiński. Po mszy  zaplanowano piknik na terenie parkingu przy kościele parafii św. Jana Kantego. My w naszej parafii przywitamy relikwie bł. Stefana w piątek 27 maja o godz. 18.00 i wtedy też rozpocznie się w naszej parafii 40-godzinne Nabożeństwo z nocnym czuwaniem. Wspólnoty parafialne niech zgłaszają się, żeby zarezerwować odpowiednie godziny ich czuwania i adoracji Najświętszego Sakramentu.
  7. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich oraz naszej gazetki Verbum.