7. Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna podczas nabożeństwa czerwcowego. Zapraszamy asystę, ministrantów, bielanki.
  2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane jest w czerwcu o godzinie 1730. Do udziału wszystkich serdecznie zapraszamy.
  3. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego jest odprawiana codziennie podczas nabożeństw czerwcowych.
  4. Czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego rozpoczniemy w sobotę – 8. czerwca Mszą Świętą o godzinie 1800, a zakończmy Apelem Jasnogórskim o godzinie 2100. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszamy.
  5. W środę – 5. czerwca zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na ostatnie przed wakacjami spotkanie formacyjne. Spotkanie rozpocznie się w kościele o godzinie 1900.
  6. W czwartek – 6. czerwca pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. W piątek – 7. czerwca pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730, 1700 i 1800. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 2200. Spowiedź Święta od godziny 1630. Księża odwiedzą chorych od godziny 900.
    W tym dniu o godzinie 1900 w sali domu parafialnego konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w czerwcu.
  8. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  9. W niedzielę – 9. czerwca ulicami stolicy przejdzie Warszawski Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku warszawski Marsz poświęcony jest problemowi demoralizującej edukacji seksualnej, zagrażającej prawidłowemu rozwojowi dzieci i młodzieży. Marsz rozpocznie się o godzinie 1145 przed pomnikiem Kopernika przy ulicy Krakowskie Przedmieście. Szczegóły na plakatach umieszczonych na tablicy ogłoszeń przy schodach do kościoła i przy wejściu do domu parafialnego oraz w tygodniku „Niedziela”. Organizatorzy do wzięcia udziału w tym Marszu serdecznie zapraszają.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.