4. Niedziela Wielkanocna

1. Dziś rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Jutro uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800.
  3. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne w środę – 25. kwietnia. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego o godzinie 1900.
  4. Rodziców i dzieci z klas czwartych ze Szkoły Podstawowej nr 1 przygotowujących się do Rocznicy I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w środę – 25. kwietnia o godzinie 1900 w kościele.
  5. W środę – 25. kwietnia święto Świętego Marka Ewangelisty. W tym dniu w naszych modlitwach pamiętajmy o Ks. Bp. Marku Solarczyku. Jest to także dzień modlitw o urodzaje oraz o błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie.
  6. Stosownie do przepisów Kodeksu Prawa Kanonicznego i I Synodu Diecezji Warszawsko-Praskiej rektor Wyższego Seminarium Duchownego p.w. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Tarchominie podaje do wiadomości, że nasz parafianin, alumn VI roku tegoż Seminarium, Michał Sztreja ma przyjąć święcenia Prezbiteratu. Polecamy diakona Michała modlitwom wiernych.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.