3. Niedziela Wielkiego Postu

1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja podczas nabożeństwa Gorzkich Żali o godzinie 1700.
  2. W dniu dzisiejszym przypada 36. rocznica święceń biskupich i dzień imienin Biskupa Seniora Kazimierza Romaniuka. Pamiętajmy w modlitwach o Ks. Biskupie.
  3. Również w dniu dzisiejszym, w sali domu parafialnego, o godzinie 1700, rozpocznie się kurs przedmałżeński.
  4. W związku z przygotowaniem do uroczystego przeżycia Triduum Paschalnego, wzorem roku ubiegłego, pragniemy utworzyć liturgiczny zespół muzyczny. Zapraszamy wszystkich chętnych. Próby rozpoczną się od czwartku – 8. marca o godzinie 1900 w sali domu parafialnego. Więcej informacji u Ks. Leszka.
  5. Akcja Katolicka zaprasza 18. marca do teatru „Oratorium” w Warszawie, przy Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa, na spektakl p.t.: „Sceny z Wieczernika”. Występują m.in. Ewa Dałkowska, Marcin Kwaśny, Radosław Pazura. Zapisy w następną niedzielę – 11. marca po Mszach Świętych.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich.