4. Niedziela Wielkiego Postu

1. Młodzież kontynuującą przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców zapraszamy na spotkanie we wtorek – 13. marca. Spotkanie odbędzie się o godzinie 1900 w sali domu parafialnego.
  2. Młodzież, która w minionym roku rozpoczęła przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne w środę – 14. marca. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego o godzinie 1900.
  3. Akcja Katolicka zaprasza do teatru „Oratorium” w Warszawie, przy Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa, na spektakl p.t.: „Sceny z Wieczernika”. Występują m.in. Ewa Dałkowska, Marcin Kwaśny, Radosław Pazura. Spektakl odbędzie się 18. marca. Zapisy po każdej Mszy Świętej.
  4. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl „Metanoia” – sceniczną interpretację tekstu C.L. Lewisa „Listy starego diabła do młodego” w reżyserii Hanny Wilczyńskiej. Wystąpi Ewangelizacyjny teatr Adonai z Miejskiego Ośrodka Kultury. Spektakl odbędzie się 18. marca o godzinie 2000 w sali widowiskowej Ratusza Miejskiego. Wstęp wolny.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia ładne karty świąteczne.