5. Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś, po Mszy Świętej o godzinie 1800, zapraszamy na spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus”. Spotkanie odbędzie się w sali domu parafialnego.
  2. Jutro Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte będą odprawiane o godzinie 700, 730 i 1800.
  3. W piątek – 23. marca Droga Krzyżowa dla dzieci o godzinie 1630. Po Mszy Świętej o godzinie 1800 będzie odprawione nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami miasta. W tym dniu nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 1715.
  4. Chorych, którzy pragną przystąpić do Spowiedzi i Komunii Świętej Wielkanocnej księża odwiedzą w piątek – 23. marca od godziny 900. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Przynosimy do kościoła Skarbonki z Jałmużną Wielkopostną.
  6. Tradycyjnie Koło Charytatywne Świętego Brata Alberta przygotowuje palmy. Prosimy o nabywanie tych palm za dobrowolną ofiarę. Zebrane fundusze będą przeznaczone na pomoc biednym.
  7. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II odbędzie się we wtorek – 20. marca o godzinie 1900 w kościele.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W kiosku pod chórem są również do nabycia ładne karty świąteczne.